Whatsapp Sipariş
Telefondan Sipariş
Hakkımızda

Papatya ailesi olarak on yılı aşkın bir süredir temizlik ve taşımacılık sektöründe müşterilerine kaliteli ve ekonomik hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Firmamız inşaat tadilat onarım, genel temizlik iş yeri fabrika okul temizliği gibi faaliyetlerde bulunmaktadır hizmet verdiğimiz okul ve fabrikalarda ki müşterilerimizin de isteği ile papatya grup olarak 6 yıl önce KARTAL da halı yıkama sektörüne de o zamanın tam otomatik araç ve gereçlerini temin ederek girmiş ve ev hanımlarından dost ve müşterilerinden büyük ilgi görmüştür.

İstanbul çapında tüm semtlere firmamızın ismi yayılmış aranılan ve tercih edilen bir hale gelmiştir. Bu gelişmelerle halı yıkama sektöründe yıkanan halıların poşetlenmesi dezenfekte edilip parfümlenmesi her semte ücretsiz servis gönderilmesi gibi ve daha bir çok konuda firmamız önder olmuş ve sektörümüze yön vermiştir.

Şu anda da makine parkını 2010 model tam otomatik araç ve gereçlerle donatan papatya temizlik, müşterilerini iş yerinin sahibi olarak görme ilkesiyle hareket ederek her gün bir adım ileri gitmeye kararlıdır.

Tesisimiz İSO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ile yönetilmektedir ayrıca KARTAL BELEDİYESİ 2009/266 nolu çalışma ruhsatı ile sizlere ruhsatlı olarak hizmet veren çok az sayıda Halı yıkama tesislerinden birisidir.

Firmamız İSTANBUL TİCARET ODASI, TÜRKİYE PROFESYONEL HALI TEMİZLEYİCİLER DERNEĞİ, HALI YIKAMA TÜRKİYE PLATFORMU VE İSTANBUL HALI YIKAMACILAR DERNEĞİNİN resmi üyesidir bu sayede gelişen halı yıkama teknolojileri ve bitkisel temizleyicileri hakkında anında bilgi sahibi olarak size her zaman en iyi hizmeti vermekteyiz.